ناشر منبع

ناشر منبع

— آیتم به ازای صفحه
نمایش 1 - 20 از 85 نتیجه

ناشر منبع

قدردانی دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از وزیر کشور
دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، در نامه ای به وزیر کشور از پاسخگویی و حضور فعال این وزارتخانه در سامانه قدردانی کرد.

به گزارش دبیرخانه کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، حسین انتظامی در متن نامه خود خطاب به رحمانی فضلی آورده است: از ٣٩٦ دستگاه متصل به این سامانه، وزارت کشور با 9 درصد بیشترین درخواست های دسترسی به اطلاعات را داشته است اما با وجود کثرت درخواست ها اولا به همه آنها  پاسخ داده و ثانیا معدل زمان پاسخگویی آن وزارت (٢٨ روز) از معدل کل دستگاهها کمتر است؛ هرچند با ضرب الاجل مندرج در قانون (١٠ روز) هنوز فاصله دارد که امید می رود این شاخص نیز بهبود یابد.

دبیر کمیسیون در ادامه ،جدیت این وزارتخانه نسبت به پاسخگویی با وجود حجم بزرگ فعالیت های وزارت کشور را شایسته تبریک دانسته و افزوده است: همچنین وظیفه خود می دانم از تلاش های ارزنده مدیران ذیربط (آقایان شجاعی کیاسری و جابری انصاری) که وزارت کشور را به الگو تبدیل کرده اند قدردانی نمایم.

گفتنی است بر اساس آخرین گزارش منتشره از سوی دبیرخانه کمیسیون (٢٥ تیرماه )، بیشترین درخواست و سوالات مردمی (٢٣٢ درخواست)، مربوط به وزارت کشور می باشد که این وزارتخانه به تمامی درخواست ها در میانگین زمانی ٢٨ روزه پاسخ داده است.